top of page
Toplantı Masası

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında  Klima – Havalandırma-Montaj-Bakım işleri uygulamaları ve AIRFEL yetkili klima servis  hizmetlerini vermek için İstanbul Avcılar ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. 2012 yılından bu yana Ambarlı Mah. Yurdakul Sok. No:25/B Avcılar / İSTANBUL adresinde merkez ofis ve klima tesisat atölyesi birimleri ile DAIKIN yetkili bayi ve servis hizmetlerine devam etmekte olup, TSE 12850 yetki belgesine sahiptir.

Vizyonumuz

Bu güne kadar yönetim sistemi anlayışı olarak mutlak müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş firmamız işveren istek ve beklentilerini zamanında teslim, kaliteli hizmet anlayışı ile ekli listede belirtilen, yurtiçi ve şehir dışında; otel, fabrika, çok katlı bina, iş merkezi, villa … v.b gibi binaların ısıtma-soğutma-havalandırma sistemlerine dair birçok projede yer almış olup, yer aldığı bu projeleri kısa zamanda sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlayarak, piyasa içerisinde kısa zamanda geniş bir alana hizmet vermeye başlamıştır. Etickan Teknik Klima-Havalandırma Sistemleri; Klima, VRV Sistemleri montaj ve devreye alma işlerinde güncel teknolojiyi takip ederek mevcut sistemler içerisinde en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedef haline getirmiştir.

İş ve Güvenlik

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği tüm faaliyetler sırasında birinci öncelik olarak ele alınmaktadır. Bu amaçla 2013 yılından bu sağlık ve güvenlik hizmetleri için Yurt OSGB tarafından görevlendirilen  İş yeri hekimleri ve İş güvenliği uzmanları ile çalışılmaktadır. Şantiyelerdeki çalışma sahalarında ergonomi analizleri  ve iş kazalarını önlemeye yönelik risk analizleri düzenli olarak yapılmaktadır. Değerlendirmeler de çalışan ve işveren tarafınca düzeltilmesi talep edilen çalışma koşulları için gerekli acil önlemler süratle alınmaktadır. Tüm elemanlar için koruyucu donanım temini , iş güvenliği eğitimi, ağır işlerde çalışabilmeleri için, doktor kontrolleri periyodik  olarak yaptırılmaktadır. 

bottom of page