top of page

Mini Vrv

Gelecek için tasarlandı

Kompakt yapı

VRV IV S-serimizin ön üfleyici üniteleri, diğer tüm VRV ünitelerinden daha ince ve kompakt yapıdadır ve bu, estetik anlayışın ve mevzuatın gerekli kıldığı zorlukların üstesinden gelebileceği anlamına gelmektedir. En son enerji tasarrufu teknolojilerine sahip ve geniş bir yelpazedeki şık ticari ve konut üniteleri ile bağlanabilir durumdaki VRV IV S-serisi komple bir havalandırma çözümü sunar ve dış mekân kısıtlaması söz konusu olduğundan ideal bir tercihtir

Yerden kazandıran tasarım

VRV IV S-serisi boyutları ile bu serinin piyasadaki en kompakt VRV ünitesidir. Sadece 823 mm olan ünite, güvenli bir şekilde pencere altlarına takılabilecek ve neredeyse fark edilmeyecek kadar kısadır ve bu da onu çatı ve balkon kurulumları için en iyi ünite yapmaktadır. Bu ünitenin ön üfleme prensibi, aynı zamanda türbülansı en aza indirmekte ve kanal ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

DAİKİN-RXYSCQ-MİNİ-VRV.jpg
DAİKİN-RXYSQ-MİNİ-VRV.jpg

İÇ MEKANINIZ IÇIN FARKLI TASARIM SEÇENEKLERI

ftxj-as-01-006.jpeg
illustration-01.png

Şık ve ticari ürün yelpazesine kolayca bağlanabilen geniş yelpazeli küçük kullanım alanına sahip üniteler ile VRV IV S-serisi, Değişken Soğutucu Akışkan Sıcaklığı gibi esnek ve standart VRV IV özelliklerinin konforu ile mükemmel bir iç mekan havası sunar.

bottom of page